4300 zł

Zakres obowiązków: Sprzedawca Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy jako sprzedawca w sklepie spożywczym oraz znajomość programu KC firma
Praca na pełen etat

BORS HURTOWNIA SPOŻYWCZA SP. Z O. O.

Uherce Mineralne, gm. Olszanica, Podkarpackie
miesiąc temu

4600 zł

Zakres obowiązków: Sprzedawca Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Mile widziana komunikatywność i doświadczenie.
Praca na pełen etat

Agencja Usługowo-Handlowo-Promocyjna Grażyna Leniart

Lesko, Podkarpackie
 ...Numer oferty: StPr/24/0026 Obowiązki: Sprzedawca Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania: ~ Wymagane doświadczenie w pracy jako sprzedawca w sklepie spożywczym oraz znajomość programu KC firma...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy