4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klientów sprzedaż części samochodowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Spółka cywilna JAN - POL Stankiewicz Jan Marzena Mateusz

Żuromin, Mazowieckie
4 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką...
Zasugerowane
Umowa o pracę

15 dni temu
 ...bezpłatny transport do/z miejsca podjęcia pracy w Niemczech ~ partycypujemy także w kosztach dojazdu indywidualnego, prywatnym samochodem ~ odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych (wcześniejsza emerytura) ~ pracowniczy program kapitałowy PPK...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
System 3/1
Praca w dni powszednie

ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

miesiąc temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Pobieranie próbek zbóż przy pomocy zewnętrznej sondy bezpośrednio z naczepy samochodu Wykształcenie: średnie branżowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żurominie

Sadłowo, gm. Bieżuń, Mazowieckie
3 dni temu