Średnia wypłata: zł3869 /miesięcznie

Więcej statystyk

22 zł / stawka godzinowa

Bądź jednym z pierwszych
Sprzedawca w sklepie spożywczym Opis stanowiska pracy. ~Rozkładanie towarów. ~Umieszczanie metek z cenami. ~Sprawdzanie dat ważności. ~Obsługa kasy fiskalnej. ~Utrzymanie czystości i porządku w sklepie, przyjmowanie towaru. Wynagrodzenie ~22 zł netto/godz...
Zasugerowane
Dwie zmiany
 ...Kasjer / Sprzedawca Miejsce pracy: Łapy Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa klienta Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu Obsługa kasy fiskalnej Nasze wymagania znajomość branży spożywczej umiejętność pracy w zespole sumienność...
Praca na pełen etat
Umowa

SPOŁEM ŁAPY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łapy, Podlaskie
28 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: wykładanie towaru na półki, dbanie o ilość i jakość towaru przeznaczonego do sprzedaży, dbanie o porządek na hali sprzedaży, obsługa klientów przy kasie Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca na pełen etat

SPS HANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sokoły, gm. Sokoły, Podlaskie
24 dni temu