Praca Sprzedawca Grudziądzki, Kujawsko-Pomorskie

1-4 z 4 wyników

Dino Polska S.A.  -  Gruta, Kujawsko-Pomorskie
 ...Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: KASJER-SPRZEDAWCA NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ: Dbanie o ekspozycje towarów Obsługa klienta...
13 godziny temu
Firma Handlowa Mariusz Hulewicz  -  Rogóźno, gm. Rogóźno, Kujawsko-Pomorskie 2100 zł
Zakres obowiązków Zgodny Inne wymagania Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, stanowisko do przyuczenia, chęci od pracy. Praca na umowę o pracę, w pełnym etacie. Praca 2-zmianowa. Praca w Rogóźnie
8 dni temu
Kłódka, gm. Rogóźno, Kujawsko-Pomorskie
Szukamy pracownika na stanowisko : SPRZEDAWCA W SKLEPIE ROLNICZO TECHNICZNYM GRENE ZADANIA: - sprzedaż asortymentu sklepu - pozyskiwanie nowych klientów - zamawianie towarów - obsługa klientów na sklepie - sporządzanie ofert, wycen dla klientów - dbanie...
3 dni temu
kontakt przez PUP  -  Łasin, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków zgodny
5 dni temu