Średnia wypłata: zł4000 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4500 zł

Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTA Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: praca w zespole
Zasugerowane
Praca na pełen etat

VIDA Sp.z o.o.

Jutrosin, Wielkopolskie
1 dzień temu
Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia,j. polski komunikatywny Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem soboty wolne okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy
Zasugerowane
Praca na pełen etat
Krotoszyn, Wielkopolskie
15 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: -sprzedaż; -przyjmowanie art. przemysłowych; -przyjmowanie dostaw; -wypisywanie faktur; -dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. czas pracy: 09:00-17:00
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Krotoszynie

Krotoszyn, Wielkopolskie
11 godzin temu
-zapoznanie z asortymentem sprzedaży, -nauka wykonywania bukietów, wiązanek, wieńcy itp., -obsługa klienta w zakresie sprzedaży towarów, – rejestracja zamówień, -ewidencjonowanie i wycena towarów, -pielęgnacja kwiatów; czas pracy: 09:00-17:00
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Krotoszynie

Krotoszyn, Wielkopolskie
miesiąc temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Dino Polska

Siedlec, gm. Pępowo, Wielkopolskie
3 dni temu