Praca Sprzedawca Krasnostawski, Lubelskie

1-5 z 5 wyników

kontakt przez PUP  -  Krasnystaw, Lubelskie 2100 zł
Zakres obowiązków Zgodny ze stanowiskiem Inne wymagania Pracowitość, sumienność, mile widziane doświadczenie.
10 godzin temu
kontakt przez PUP  -  Zagroda, gm. Siennica Różana, Lubelskie 2100 zł
Zakres obowiązków Zgodny ze stanowiskiem
8 dni temu
Aldik  -  Krasnystaw, Lubelskie
miejsce pracy: Warszawa, Krasnystaw, Lublin, Zamość ZADANIA OSOBY NA TYM STANOWISKU: ~rzetelna i miła obsługa klienta, ~obsługa kasy fiskalnej lub praca na jednym z działów, ~wykładanie towaru, ~dbanie o estetyczny, przyjemny dla klienta wygląd sklepu.   NASZE ...
13 dni temu
kontakt przez PUP  -  Siennica Nadolna, gm. Krasnystaw, Lubelskie 2100 zł
Zakres obowiązków Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy
14 dni temu
Stokrotka Wszystkie Prawa Zastrzeżone  -  gm. Izbica, Lubelskie
Do Twoich zadań będzie należeć: Obsługa klientów na stoisku mięso-wędliny Ekspozycja i zatowarowanie lady serwisowej Sprawdzanie terminów ważności produktów Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy   Naszym pracownikom oferujemy:  Stabilne zatrudnienie w...
Jooble aplikowanie 2 miesięcy temu