Praca Sprzedawca Krośnieński, Podkarpackie

1-7 z 7 wyników

Jeronimo Martins Polska S.A.  -  Korczyna, Podkarpackie
ZATRUDNIMY SPRZEDAWCĘ - KASJERA Miejsce pracy: Korczyna OFERUJEMY: * UMOWĘ O PRACĘ BEZ OKRESU PRÓBNEGO * WYMIAR ETATU DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB * ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PLUS MIESIĘCZNA PREMIA I NAGRODA ROCZNA * WYPRAWKI DLA DZIECI (DLA PIERWSZOKLASISTY, DLA ...
19 godzin temu
Firma Handl.Usł. PLUS-BIS Sp.Jawna Korczyna  -  Korczyna, Podkarpackie 2000 zł
Zakres obowiązków Sprzedawca w branży mięsnej
1 dzień temu
Dino Polska S.A.  -  Mszana, gm. Dukla, Podkarpackie
Dbanie o ekspozycje towarów Obsługa klienta Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami Dbanie o porządek na sali sprzedaży NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii ...
8 dni temu
kontakt przez PUP  -  Rymanów-Zdrój, gm. Rymanów, Podkarpackie 2000 zł
Zakres obowiązków - sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych Inne wymagania Predyspozycje do wykonywania pracy w branży handlowej
9 dni temu
kontakt przez PUP  -  Korczyna, Podkarpackie 2000 zł
Zakres obowiązków - obsługa klientów- układanie towaru Inne wymagania Predyspozycje do wykonywania pracy w branży handlowej
Zakres obowiązków Sprzedaż artykułów spzożywczych.
Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy. Dołącz do Dino – rzetelnego pracodawcy! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Dbanie o ekspozycje towarów Obsługa...
8 dni temu