Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Sprzedawca Piotrkowski, Łódzkie

1-7 z 7 wyników

kontakt przez PUP  -  Mierzyn, gm. Rozprza, Łódzkie 997,40 zł
Zakres obowiązków sprzedawca
7 dni temu
Dino Polska S.A.  -  Wola Krzysztoporska, gm. Wola Krzysztoporska, Łódzkie
Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: KASJER-SPRZEDAWCA NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ: ~Dbanie o ekspozycje towarów ~Obsługa klienta  ~Wsparcie oraz...
25 dni temu
Wolbórz, Łódzkie
Przyjmę do pracy osobę na stanowisko Sprzedawca - Kelner do lokalu gastronomicznego w Wolborzu. Mile widziane doświadczenie w branży i aktualna Książeczka Zdrowia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny. Tel. 514 Pozdrawiam
2 dni temu
Bronisławów, gm. Wolbórz, Łódzkie
Ośrodek Wodnik w Bronisławowie nad Zalewem Sulejowskim zatrudni sprzedawców do baru . Więcej informacji pod nr. tel. 601 w godz. 8.00- 20.00
13 dni temu
kontakt przez PUP  -  Sulejów, Łódzkie 997,40 zł
Zakres obowiązków obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, uzupełnianie asortymenu, ekspozycja towarów (sklep U Waldka - Przygłów)
3 dni temu
kontakt przez PUP  -  Dąbrowa nad Czarną, gm. Aleksandrów, Łódzkie 997,40 zł
Zakres obowiązków Staż-limit podstawowy. Obsługa klienta, ekspozycja towarów, obsługa kasy fiskalnej w sklepie spożywczo-przemysłowym. Inne wymagania praca w godz. 7-15; sklep spożywczo- przemysłowy
9 dni temu
Gorzkowice, Łódzkie
Poszukujemy operatywnej osoby z doświadczeniem (mężczyzny) w branży handlowej -do sklepu z asortymentem hydraulicznym ,elektrycznym narzędziami budowlanymi , art. instal. i montażowymi Wymagana bardzo dobra znajomość obsługi komputera mile widziana znajmość ...
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance