Praca Sprzedawca Rypiński, Kujawsko-Pomorskie

1-9 z 9 wyników

SERWIS MEDYCZNO-PROJEKTOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIAL...  -  Rypin, Kujawsko-Pomorskie 2000 - 2300 zł
Zakres obowiązków Profesjonalne obsługa klientów, doradztwo medyczne, sprzedaż materiałów medyczntch i wyrobów refundowanych, wystawianie dokumentów handlowych
7 dni temu
kontakt przez PUP  -  Rypin, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
3 dni temu
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY U AGI -AGNIESZKA STRZELECKA  -  Rypin, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków sprzedaż, ekspozycja i metkowanie towaru
10 dni temu
Tartak Usługowo-Produkcyjny Bogdan Manelski  -  Urszulewo, gm. Skrwilno, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków zgodnie ze stanowiskiem pracy, miejsce wykoywania pracy Urszulewo 49
7 dni temu
Rypin, Kujawsko-Pomorskie
Poszukujemy miłych, dyspozycyjnych, uczciwych i uśmiechniętych osó, które podejmą pracę w charakterze sprzedawcy w największej sieci lodziarni franczyzowych Lody Bonano. Za Twoją sumienną pracę oferujemy umowę cywilno-prawną, satysfakcjonujące zarobki, zdobycie doświadczenia...
1 dzień temu
Zatrudnię sprzedawcę maszyn i części zamiennych do maszyn rolniczych z okolic Golubia-Dobrzynia i Rypina. Wymagana znajomość branży. Jesteśmy dyskretni.
3 dni temu
Zatrudnię sprzedawcę (również z grupą inwalidzką) do sklepu obuwniczego w Rypinie, cv podanie orzeczenie o inwalidztwie proszę wysyłać na: ul. Jaskółcza 5/28, 85-308 Bydgoszcz z dopiskiem Rypin lub na email
5 dni temu
Przyjmę osoby chętne do odbycia stażu w zawodzie sprzedawca w sklepie spożywczo-przemysłowym w Rypinie Tel 515 - pokaż numer telefonu -
5 dni temu
Tartak Urszulewo  -  Skrwilno, Kujawsko-Pomorskie
Zatrudnimy kobietę na stanowisko sprzedawca, - obsługa klienta - nadzór nad zamówieniami Zapewniamy wcześniejsze szkolenie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.
7 dni temu