Średnia wypłata: zł3110 /miesięcznie

Więcej statystyk

2121 zł

Zakres obowiązków: praca w sklepie ogólnospożywczym Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Zasugerowane
Praca na pół etatu

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "EKKS" S.C. KUWAK KRZYSZTOF, KUW...

Koziegłowy, Śląskie
5 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Doświadczenie zawodowe- mile widziane, mile widziana obsługa kasy fiskalnej. Oferta dla osób z orzeczeniem o stopniu...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa
Tydzień

FH KAROLINA sp. z o.o.

Woźniki, Śląskie
miesiąc temu
TY TROSZCZYSZ SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE   Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy, dodatkowego zarobku lub nowego kierunku zawodowego? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie!  Pracując z nami...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Nocna zmiana
Praca zmianowa
Elastyczny czas pracy

Circle K Polska Sp. z o.o.

Blachownia, Śląskie
20 dni temu