Praca Sprzedawca Włoszczowski, Świętokrzyskie

1-5 z 5 wyników

kontakt przez PUP  -  Włoszczowa, Świętokrzyskie 2100 zł
Zakres obowiązków Sprzedawca
12 dni temu
Zakres obowiązków Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, ekspozycja towarów
12 dni temu
Dino Polska S.A.  -  gm. Włoszczowa, Świętokrzyskie
Kasjer-sprzedawca - Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: KASJER-SPRZEDAWCA NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ: Dbanie o ekspozycje towarów Obsługa...
2 dni temu
Włoszczowa, Świętokrzyskie
Witam.sklep motoryzacyjny poszukuje do pracy na stanowisko sprzedawcy. Mile widziane -WIEK DO 29 LAT - obsługa komputera -podstawowa wiedza o budowie samochodu - zainteresowania motoryzacyjne - bardzo dobra organizacja pracy - prawo jazdy - kultura osobista...
13 dni temu
tania odzież  -  Włoszczowa, Świętokrzyskie
Sieć sklepów z odzieżą używaną poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko sprzedawca we Włoszczowie. Wymagana własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia. Nie wymagamy wkładu własnego. Gwarantujemy stałe wynagrodzenie powyżej 5500 zł.
12 dni temu