Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Sprzedawca Wałbrzyski, Dolnośląskie

1-4 z 4 wyników

EKO Holding S.A.  -  Mieroszów, Dolnośląskie
Polskie sklepy spożywcze EKO oferują pracę dla KASJERÓW - SPRZEDAWCÓW Miejsce pracy: MIEROSZÓW Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do nas, zapewnimy Ci: * Elastyczny czas pracy - Ty decydujesz, kiedy pracujesz * Umowę o pracę i terminowość w wypłacie świadczeń - zawsze...
3 dni temu
Boguszów-Gorce, Dolnośląskie 30 zł / stawka godzinowa
Poszukiwany trener do przeprowadzenia 160-200h szkolenia na terenie Boguszowa Gorc. Tematyka - sprzedawca z obsługą komputera. Uprawnienia - doświadczenie w tematyce szkolenia. Praca po 24 kwietnia! Atrakcyjne warunki i zarobek!
12 dni temu
KBTI Poland  -  Walim, Dolnośląskie
Obowiązki: - obsługa klienta w salonie - sprzedaż usług sieci - dbanie o standardy firmy Wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą klienta Oferujemy: - pakiet szkoleń - umowę o pracę - motywacyjny system premiowy
2 dni temu
KBTI Poland  -  Jabłów, gm. Stare Bogaczowice, Dolnośląskie
Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Sprzedawca w salonie Play.Praca w salonie PLAY - WałbrzychMiejsce pracy: WałbrzychObowiązki:Obsługa klientówPraca zgodna ze standardami firmyWymagania:Znajomość obsługi komputeraŁatwość...
1 dzień temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance