Praca Sprzedawca gm. Boguchwała, Podkarpackie

1-5 z 5 wyników

Stokrotka Wszystkie Prawa Zastrzeżone  -  Boguchwała, Podkarpackie
Do Twoich zadań będzie należeć: Przyjęcie towaru do magazynu Weryfikację dokumentów dostawy z dostarczonym towarem Dbałość o czystość i porządek na magazynie Pomoc na sali sprzedaży   Naszym pracownikom oferujemy:  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ...
Jooble aplikowanie 10 dni temu
FUH KAROLANT JUSTYNA WIDOTA  -  Zgłobień, gm. Boguchwała, Podkarpackie 2700 zł
Zakres obowiązków Brak danych
25 dni temu
Zakres obowiązków PRACA
25 dni temu
Boguchwała, Podkarpackie
Szukasz pracy? Zgłoś się do nas! INTERKADRA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Szukamy...
4 dni temu
InterKadra Sp. z o.o.  -  Boguchwała, Podkarpackie
Nr ref.: KS/102017/BOG Zakres obowiązków: * Operacje kasjerskie * Obsługa klienta * W zależności od potrzeby- rozpakowywanie towaru * Utrzymywanie porządku w miejscu pracy Oczekiwania: * Posiadanie książeczki sanepidowskiej * Zaangażowanie, chęć do ...
miesiąc temu