Praca Sprzedawca gm. Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

1-6 z 6 wyników

Jeronimo Martins Polska S.A.  -  Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
Sprzedawca - Kasjer Ciechocinek Miejsce pracy: Ciechocinek M3_D05 - W NASZE WYMAGANIA: -gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), -gotowość do pracy fizycznej, -rzetelność i uczciwość, -łatwość nawiązywania kontaktów...
4 dni temu
kontakt przez PUP  -  Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
Zakres obowiązków Sprzedawca
14 dni temu
Zakres obowiązków Pomoc przy dostawie towaru. Wykładanie towaru na półkach sklepowych. Obsługa kasy fiskalnej. Sprzątanie stanowiska pracy.
24 dni temu
POLOmarket  -  Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia: • stabilne zatrudnienie- Umowę o pracę bez okresu próbnego ! • atrakcyjne wynagrodzenie, plus premia miesięczna i nagroda roczna, • pakiety socjalne- prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, • zniżkowe...
miesiąc temu
Polomarket Sp. z o. o.  -  Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 290 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem...
9 dni temu
Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
Szukam pracownika obsługi klienta- kasjer sprzedawca na stacji paliw Orlen całodobowej w Ciechocinku. Osoby dyspozycyjne, chętne do pracy, odpowiedzialne. Praca zmianowa. CV proszę dostarczać pod adres ul. Kopernika 56, 87-720 Ciechocinek lub wysyłać w odpowiedzi na ogłoszenie
4 dni temu