Praca Sprzedawca gm. Kłodawa, Gorzowski, Lubuskie

1-2 z 2 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

BeetsmaSp. zo.o. Agencja Pracy 9 dni temu

Kłodawa, gm. Kłodawa, Lubuskie

praca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: ~obsługa stanowiska kasowego wraz z terminalem do obsługi kart płatniczych Wymagania: ~aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych ~gotowość do podjęcia pracy od zaraz ~mile widziane osoby uczące się (lecz niekoniecznie) Oferujemy: ~pracę... >>

Beetsma Sp. z o.o. 10 dni temu

jobdesk.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 3000 pracowników w Holandii i w Polsce.Kasjer/Sprzedawca Kłodawa Gorzowska5169Obowiązki: obsługa stanowiska kasowego wraz z terminalem do obsługi kart płatniczych Wymagania: aktualna...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback