Filtry

Praca Sprzedawca gm. Karczew, Mazowieckie

1-5 z 5 wyników

Całowanie, gm. Karczew, Mazowieckie
Stacja Paliw MOYA w miejscowości Całowanie zatrudni osobę na stanowisku Kasjer-Sprzedawca Oczekujemy: • łatwości w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi • samodzielności i sumienności w wykonywanych pracach • dyspozycyjności Oferujemy: • stabilność zatrudnienia...
9 dni temu
Karczew, Mazowieckie
Sprzedawca magazynier z doświadczeniem znajomość branży budowlanej i materiałów budowlanych ,prawo jazdy minimum kat B uprawnienia na wózek widłowy. CV proszę wysyłać na maila: argo@argo-bud.pl
10 dni temu
MIREX Szandecki i Marczuk Sp.J.  -  Karczew, Mazowieckie
Obowiązki: bezpośrednia obsługa klientów tworzenie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz identyfikowanie ich potrzeb wystawianie dokumentów sprzedaży utrzymywanie porządku i czystości w sklepie dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi...
4 dni temu
Poszukuję osób chętnych do pracy na stanowisku Kasjer-Sprzedawca w sklepie T&J Delikatesy Miejsce pracy -Kod 05-480 Miasto Karczew Oferujemy: -pracę w pełnym wymiarze godzin -pracę na stałe -pracę od zaraz -Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV...
2 dni temu
Stanowisko: Kasjer-Sprzedawca w sklepie mięsno-wędliniarskim Wymiar pracy: pełny etat Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie
9 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance