Praca Sprzedawca gm. Miechów, Małopolskie

1-5 z 5 wyników

kontakt przez PUP  -  Miechów, Małopolskie
Zakres obowiązków obsługa klienta, obsługa stanowiska kasowego Inne wymagania obsługa komputera, obsługa terminala
13 dni temu
Zakres obowiązków sprzedaż artykułów mięsnych
13 dni temu
Miechów, Małopolskie
Witam Zatrudnię sprzedawcę do marketu budowlanego Bricomarche .Umowa pełny etat ,możliwe przyuczenie .CV proszę przesyłać przez OLX. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny
1 dzień temu
Miechów, Małopolskie 9 - 13 zł / stawka godzinowa
Zatrudnimy do pracy w Miechowie osoby na stanowisko sprzedawcy od zaraz . Praca dwuzmianowa
Lidl Polska  -  Miechów, Małopolskie
Na czym będzie polegać Twoja praca? ? Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu – piekarni, dziale owocowo-warzywnym, dziale przemysłowym oraz magazynie...
14 dni temu