Praca Sprzedawca gm. Mrocza, Kujawsko-Pomorskie

1-4 z 4 wyników

Dino Polska S.A.  -  Mrocza, Kujawsko-Pomorskie
Dbanie o ekspozycje towarów Obsługa klienta Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami Dbanie o porządek na sali sprzedaży NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii ...
16 dni temu
Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: KASJER-SPRZEDAWCA z orzeczeniem o niepełnosprawności NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie...
3 dni temu
kontakt przez PUP  -  Mrocza, Kujawsko-Pomorskie
Zakres obowiązków obsługa klienta
17 dni temu
Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy. Dołącz do Dino – rzetelnego pracodawcy! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Dbanie o ekspozycje towarów Obsługa...
miesiąc temu