Praca Sprzedawca gm. Nidzica, Warmińsko-Mazurskie

1-4 z 4 wyników

Nidzica, Warmińsko-Mazurskie
Praca dla Ciebie! Zostań sprzedawcą w sklepie Żabka. Jeżeli : - Chcesz pracować w handlu - Lubisz nowe wyzwania - Jesteś komunikatywny - Szukasz stabilnego zatrudnienia - Interesuje Cię elastyczny tryb pracy Zostań Sprzedawcą! Oferujemy: - Dobre warunki...
5 dni temu
kontakt przez PUP  -  Nidzica, Warmińsko-Mazurskie 2100 zł
Zakres obowiązków Zakup i sprzedaż towarów.
12 dni temu
Zatrudnie na stanowisko sprzedawcy do nowo powstałego sklepu DIVERSE w Nidzicy.Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz rejestracja w urzędzie pracy,CV wraz z aktualnym zdjęciem proszę przesłać na adres mailowy
10 godzin temu
Polska
Treść ogłoszenia: Witam, potrzebuję naprawić sklep, w którym błędnie działa obsługa doładowywania konta za pomocą przelewów. System płatności jest obsługiwany przez tpay.pl Problemem jest gubienie zmiennej z nickiem osoby, która dokonuje zakupu punktów. Tutaj...
3 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance