Praca Sprzedawca gm. Orzesze, Mikołowski, Śląskie

1-3 z 3 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 2 dni temu

Orzesze, Śląskie

praca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Dołącz do grona niemal 1500 sprzedawców w całej Polsce. W ubiegłym roku w związku z rozwojem sieci sprzedaży nawiązaliśmy współpracę z ponad 200 sprzedawcami. W 2016 roku planujemy otwarcie kilkudziesięciu punktów sprzedaży. Oferujemy: ~Atrakcyjny system wynagrodzenia...  >>

InterKadra Sp. z o.o. 17 dni temu

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? • bezpłatne szkolenie kasjerskie • elastyczny grafik pracy • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia • stawka godzinowa OBOWIĄZKI • praca przy obsłudze kasy fiskalnej WYMAGANIA • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych • ... >>

PROFI - SYSTEM Witold Pierzyński 26 dni temu

praca.gratka.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Zatrudnimy osobę na stanowisko Sprzedawca – Serwisant Akumulatorów. Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku należą: - prowadzenie sprzedaży detalicznej stacjonarnej (sprzedaż i wymiana akumulatorów) oraz wysyłkowej wraz z przygotowaniem paczek do wysyłek...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback