Praca Sprzedawca gm. Osieczna, Wielkopolskie

1-3 z 3 wyników

Dino Polska S.A.  -  Kleszczewo, gm. Osieczna, Wielkopolskie
Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: KASJER-SPRZEDAWCA NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania...
5 dni temu
klient GoWork.pl  -  Osieczna, Wielkopolskie
Obowiązki: sprzedaż i obsługa kas przyrządzanie przekąsek uzupełnianie towaru na półkach sklepowych prezentacja towaru sprzedaż typowych dla stacji paliw produktów i doradztwo w tym zakresie Wymagania: gotowość do pracy na zmiany zadbana aparycja ...
18 dni temu
21 dni temu