Praca Sprzedawca gm. Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie

1-5 z 5 wyników

kontakt przez PUP  -  Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie 997,40 zł
Zakres obowiązków sprzedaż artykułów hydraulicznych
3 dni temu
Zakres obowiązków sprzedaż towarów
15 godzin temu
Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
Poszukujemy osoby do pracy w sklepie spożywczym Lewiatan ul. 3 maja 72 w charakterze sprzedawcy. Na czym polega praca: - zadbasz o prawidłową ekspozycję towarów. - zajmiesz się obsługą Klienta zgodnie z najwyższymi standardami Lewiatana. - zajmiesz się utrzymywaniem...
6 dni temu
MIREX Szandecki i Marczuk Sp.J.  -  Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
Obowiązki: bezpośrednia obsługa klientów tworzenie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz identyfikowanie ich potrzeb wystawianie dokumentów sprzedaży utrzymywanie porządku i czystości w sklepie dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi...
1 dzień temu
Poszukuję do pracy sprzedawcy w sklepie alkoholowym czynnym 24h. w centrum Ostrowi Mazowieckiej. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca zmianowa 12/24. (czyli praca 12h wolne 24 następnie 12h i 48h wolne) Oferujemy dobre warunki wynagrodzenia, pracę...

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance