Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Sprzedawca gm. Sompolno, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

Dino Polska S.A.  -  Sompolno, Wielkopolskie
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych...
5 dni temu
Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: KASJER-SPRZEDAWCA NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ: ~Dbanie o ekspozycje towarów ~Obsługa klienta  ~Wsparcie oraz nawiązywanie...
27 dni temu
kontakt przez PUP  -  Sompolno, Wielkopolskie 997,40 zł
Zakres obowiązków NAUKA: OBSŁUGI KLIENTA, WYSTAWIANIA DOKUMNENTÓW SPRZEDAŻOWYCH, SPORZĄDZANIA RAPORTÓW SPRZEDAŻY, SPISU ASORTYMENTU ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W SKLEPIE, WYDAWANIE TOWARU.
13 dni temu
Sompolno, Wielkopolskie
Poszukujemy osoby na stanowisko kasjer-sprzedawca Nasze wymagania: * rzetelność i uczciwość * łatwość nawiązywania kontaktów * dyspozycyjność * mile widziana osoba do 30stego roku życia * wysoka motywacja do pracy
13 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance