Praca Sprzedawca gm. Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie

1-5 z 5 wyników

Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie
praca w markecie MRÓWKA na dziale ogrodniczym i budowlanym. obsługa klienta
8 dni temu
praca w markecie MRÓWKA
8 dni temu
Dino Polska SA  -  Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie
Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: KASJER-SPRZEDAWCA NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania...
3 dni temu
Dino Polska S.A.  -  Wałycz, gm. Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych...
4 dni temu
"ULEX" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Patyk  -  Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie 2100 zł
Zakres obowiązków kasjer-sprzedawca
4 dni temu