Praca Sprzedawca gm. Władysławowo, Pucki, Pomorskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

InterKadra Sp. z o.o. 4 dni temu

Władysławowo, Pomorskie

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: ~obsługa Klienta stacji benzynowej zgodnie ze standardami  ~realizacja transakcji bezgotówkowych i gotówkowych, wystawianie faktur  ~prawidłowe rozliczanie kasy ~pomoc klientom w nalewaniu paliwa, korzystaniu z myjni - wg potrzeb klienta ~[race magazynowe... >>

Pełny etat 9 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zatrudnię ekspedientkę/ sprzedawcę w sklepie z art.elektrycznymi na 1/2 lub pełny etat . Mile widziane młode osoby posiadające prawo jazdy kat. B, gotowość oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem. Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie... >>

Interkadra 7 dni temu

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta - lidera wśród... >>

Pełny etat 2 dni temu

Witam zatrudnię sprzedawcę do pracy w saloniku prasowym ,lokalizacja władysławowo ,praca co drugi dzień po 12-13 godzin,umowa zlecenie ,wynagrodzenie 9,50 na rękę .Mile widziane doświadczenie w branży prasowej . >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback