Praca Sprzedawca gm. Witnica, Lubuskie

1-4 z 4 wyników

Pepco Poland Spółka z o. o.  -  Witnica, Lubuskie
profesjonalna obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej rozładunek dostaw ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy masz wykształcenie min. zawodowe (handlowe - mile widziane) lubisz pracować z ludźmi umowę o pracę korzystne wynagrodzenie na czas...
2 dni temu
Steinhoff International  -  Witnica, Lubuskie
Job Description Firma PEPCO Poland Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1999 roku i zarządza siecią ponad 600 sklepów odzieżowo-przemysłowych. Obecnie - w związku z dynamicznym rozwojem - poszukuje do pracy w sklepie PEPCO w miejscowości : Witnica Polubisz swoją...
1 dzień temu
kontakt przez PUP  -  Witnica, Lubuskie 2100 zł
Zakres obowiązków zgodnie ze stanowiskiem
6 dni temu
Witnica, Lubuskie
Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Kaczmarek w Witnicy poszukuje pracownika na stanowisko kierowca-sprzedawca. Rodzaj pracy: kierowca-sprzedawca Wymagania: • prawo jazdy kategorii B + mile widziane C • otwartość na bezpośredni kontakt z klientem • dyspozycyjność...
5 dni temu