Obsługa centrum monitorowania alarmów i telewizji przemysłowej. Znajomość obsługi komputera. Komunikatywność i dyspozycyjność.
Praca na pełen etat
Racibórz, Śląskie
15 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Obsługa centrum monitorowania alarmów i telewizji przemysłowej. Znajomość obsługi komputera. Komunikatywność i dyspozycyjność.
Zasugerowane

KŁOSEK MARIUSZ "PARTNER SECURITY"

16 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: ~ Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

KŁOSEK MARIUSZ PARTNER SECURITY

16 dni temu
 ...• Wykształcenie wyższe techniczne; • Wiedza z zakresu wodorowych systemów energetycznych (elektrolizery, magazynowanie, ogniwa paliwowe); • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego; • Znajomość programów typu CAD, MS Office; • Mile widziane doświadczenie w...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

kontakt przez PUP

21 godzin temu