6600 zł

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej; Praca na terenie powiatu piotrkowskiego. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na wskazanym stanowisku, motywacja, zaangażowanie
Praca na pełen etat

DAMIAN PAWŁOWSKI

Gajkowice, gm. Moszczenica, Łódzkie
7 godzin temuNowa

5000 zł

Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy układaniu kostki brukowej; Praca na terenie powiatu piotrkowskiego. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku, motywacja, zaangażowanie

 ...przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa
Ciekawy zawód

LeasingTeam Group

Moszczenica, gm. Moszczenica, Łódzkie
2 dni temu