Praca Stolarz Bielawa, Dolnośląskie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Włóki, gm. Dzierżoniów, Dolnośląskie

2100 zł
Zakres obowiązków Stolarz
7 dni temu

P.W. Format AF  -  Wałbrzych

Zakres obowiązków Wykonywanie oraz montaż mebli na zamówienie Inne wymagania obsługa wiertarek, wkrętarek
9 godzin temu

Mebel Styl  -  Świdnica, Dolnośląskie

Firma Mebel Styl z salonem w Komorowie (koło Świdnicy) zatrudni stolarza z doświadczeniem. Opis stanowiska Do zadań pracownika należeć będzie: wykonywanie mebli na wymiar montaż wykonanych mebli u klienta Wymagania doświadczenie w zawodzie stolarza montażysty...
12 dni temu

Workingo Sp. z o.o.  -  Wałbrzych

 ...Niemczech. Zapraszamy fachowców różnych specjalności, takich jak np. • Elektryk • Ślusarz • Spawacz MAG, TIG • Operator CNC • Stolarz • Tapicer • Opiekun ludzi starszych • oraz innych specjalistów Miejsce pracy: południowa część Niemiec Oferujemy: •pracę...
4 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.