ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat.B, mile widziane umiejętności manualne. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Imielin, Śląskie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności wspierających, jak równiz obróbka drewna, łaczenie elementów, proste prace wykończeniowe. Praca w godz. 8-16 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, umiejętność posługiwania...
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu

YACHTSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chełm Śląski, Śląskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Montaż mebli Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat.B, mile widziane umiejętności manualne. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Tychach

21 dni temu