Średnia wypłata: zł4243 /miesięcznie

Więcej statystyk

27 zł / stawka godzinowa

- praca przy wykonywaniu i montażu elementów z płyt meblowych, sklejki, MDF itp - obsługa maszyn stolarskich takich jak: okleiniarka, piła formatowa, prasa membranowa itp - zabudowa jachtu
Praca na pełen etat

LAMDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie
10 dni temu
Zakres obowiązków: Praca przy jachtach - stolarka jachtowa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, Uprawnienia: obsługa piły tarczowej , umiejętność pracy z elektronarzędziami, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

Osmolik Jachty Karol Osmolik

3 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Praca przy jachtach - stolarka jachtowa. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

1 dzień temu
 ...fizycznych i produkcyjnych do pracowników wykwalifikowanych takich jak: spawacz,ślusarz,operator wózków widłowych,elektryk,operator maszyn,stolarz,pracownik budowlany i innych w zależności od potrzeb naszych klientów. pracownik fizyczny Obowiązki ~ mycie i...
Praca na pełen etat
Praca fizyczna
Podróż służbowa
Umowa zlecenie
Umowa
Praca w dni powszednie
Elastyczny czas pracy

Bruta Krzysztof Żamojdzik

7 dni temu