Średnia wypłata: zł3490 /miesięcznie

Więcej statystyk

1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg załącznika nr 1 programu stażu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: dobra organizacja pracy, chęć uczenia się nowych rzeczy,zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność.
Praca na pełen etat

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Prusy, gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Małopolskie
3 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: praca na stanowisku stolarza przy produkcji mebli Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Stolarz meblowy Zawód: Stolarz meblowy
Praca na pełen etat

PRATO PAWEŁ MARZEC Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Dojazdów, gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Małopolskie
4 dni temu
 ...Stolarz Miejsce pracy: Wieliczka Twój zakres obowiązków ~ obowiązki wynikające z charakteru stanowiska Nasze wymagania doświadczenie w zawodzie stolarza min 1 rok, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole. To oferujemy stabilność zatrudnienia...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Praca w dni powszednie

SPA ZONE sp. z o.o.

Wieliczka, Małopolskie
23 dni temu