Praca Stróż Sosnowiec

1-4 z 4 wyników

Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej DROG-MOL  -  Pyrzowice, gm. Ożarowice, Śląskie
OBOWIĄZKI: PRACA OBEJMUJE m.in. DOZOROWANIE: -HALI PRODUKCYJNYCH I BUDYNKÓW BIUROWYCH -SPRZĘTU BUDOWLANEGO, SAMOCHODÓW -PLACU SKŁADOWEGO OCZEKUJEMY: -DYSPOZYCYJNOŚCI -ODPOWIEDZIALNOŚCI I SUMIENNOŚCI OFERUJEMY: Zatrudnienie w renomowanej firmie, pracę...
25 dni temu
Oświęcim, Małopolskie
Zatrudnię osobę na stanowisko stróża. Pilnowanie obiektu wewnątrz restauracji. Praca w nocy od 22 do 6. Praca systemie zmianowym. Mile widziany emeryt lub rencista. Praca od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny.
3 dni temu
Jaworzno
Firma zatrudni stróża do pracy w godzinach nocnych. Kontakt telefoniczny pod nr tel. 725 - pokaż numer telefonu -w godz. 8-16
11 dni temu
Chorzów
Przyjmę emeryta na stanowisko dozorcy obiektu ,drobne prace porządkowe,praca w systemie zmianowym
11 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.