Praca Studentów Wągrowiecki, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

KBTI Poland  -  Skoki, Wielkopolskie
Obowiązki: - Pakowanie sprzętu elektronicznego - zbieranie zamówień ze skanerem lub w systemie voice pick Wymagania: - motywacja i chęć pracy - znajomość języka angielskiego - zaświadczenie o niekaralności Oferujemy: - atrakcyjne stawki - cotygodniowe...
1 dzień temu
Work Service  -  Wągrowiec, Wielkopolskie
Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w magazynie znanej marki odzieżowej. Praca w Gądkach k. Poznania- zapewniamy bezpłatny transport. Również praca na wakacje- wymagane ukończenie 18 lat. 508 040 131
26 dni temu
Wągrowiec, Wielkopolskie
Zakład Przemysłu Drzewnego LINDNER, międzynarodowy lider w swojej branży zatrudni studentów i osoby uczące się. Jeśli jesteś pełnoletnim uczniem lub studentem i szukasz zatrudnienia na okres wakacyjny (sierpień-wrzesień) zgłoś się do nas! Co oferujemy? • Możliwość...
6 dni temu
Skoki, Wielkopolskie
 ...zlecenie 2 zmiany praca z ludźmi obsługa kasy wykładanie towaru Praca nie jest trudna Wymagamy: 18 lat książeczka sanepid status ucznia lub studenta Uczymy wszystkiego na miejscu, bez obaw nie musisz mieć doświadczenia, może to być Twoja pierwsza praca :)
13 dni temu