Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Studentów gm. Kołbaskowo, Zachodniopomorskie

1-3 z 3 wyników

Recruiters  -  Przecław, gm. Kołbaskowo, Zachodniopomorskie
Obowiązki: - Udzielanie wsparcia Klientom niemieckojęzycznym w zakresie problemów technicznych - Rozwiązywanie problemów o średnim stopniu trudności - Komunikowanie do odpowiednich działów o problemach związanych z systemami bądź aplikacjami - Współpraca w ramach międzynarodowych...
miesiąc temu
M-serwis  -  Warzymice, gm. Kołbaskowo, Zachodniopomorskie
 ...BIURA LOGISTYKI Lokalizacja: Warzymice (k. Szczecina) Obowiązki: - praca przy komputerze i z dokumentami. Wymagamy: - statusu studenta, - dokładności, - dobrej organizacji pracy. Oferujemy: - umowę zlecenie, - pracę w godz. 7:30-16:00, - atrakcyjne...
Jooble aplikowanie 1 dzień temu
M-Serwis  -  Warzymice, gm. Kołbaskowo, Zachodniopomorskie
Obowiązki: - praca przy komputerze i z dokumentami. Wymagania: - statusu studenta, - dokładności, - dobrej organizacji pracy. Oferujemy: - umowę zlecenie, - pracę w godz. 7:30-16:00, - atrakcyjne wynagrodzenie.
22 godziny temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance