4788 - 5915 zł

Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych z uczniami; - prowadzenie zajęć opiekuńczych i wychowawczych wynikających z potrzeb i zainteresowań uczniów; - prowadzenie zajęć i czyności związanych z przygotowaniem się do samokształcenia i doskonalenia...
Praca na pełen etat
Umowa

Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie

Wołów, Dolnośląskie
miesiąc temu

2575 zł

Zakres obowiązków: Sprawowanie opieki nad wychowankami placówki, współpraca z instytucjami tj. sąd, szkoła, przychodnia, itp. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza Nr 1 w Domaszkowie

Domaszków, gm. Wołów, Dolnośląskie
 ...na cysterny chemiczne Twój zakres obowiązków transport chemii w cysternach i kontenerach chemicznych na terenie Unii Europejskiej działanie w interesie firmy i dbanie o jej dobre imię zaangażowanie oraz dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
System 3/1
Praca w dni powszednie

ROOS SPEDITION SP. Z O.O.