Praca Szwaczka Białystok

4 oferty pracy

Wyniki wyszukiwania:

Krawcowa - szwaczka

3000 - 4000 zł

Zakres obowiązków: Produkcja odzieży lekkiejPrcaca w godz. 7-15 Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie lub do przyuczenia

MEZZANA Agnieszka Kochanowska

Białystok
8 dni temu

KRAWCOWA - SZWACZKA

Produkcja odzieży lekkiejPrcaca w godz. 7-15 Inne wymagania mile widziane doświadczenie w zawodzie lub do przyuczenia Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na okres próbny System wynagradzania Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowosc jedna zmiana Wyksztalcenia...

Białystok
13 godziny temu

STANOWISKO: SZWACZKA MASZYNOWA

STANOWISKO: SZWACZKA MASZYNOWA Zadania: Szycie procesowe bielizny damskiej. Oczekiwania: ~Doświadczenie min. 0,5 roku bądź możliwośc przyuczenia do zawodu. Oferujemy: ~Zatrudnienie na umowę o pracę, ~Praca od poniedziałku do piątku, ~System jednozmianowy...

Vena Mariusz Zalewski

Białystok, Handlowa, 7
2 miesięcy temu