Praca Szwaczka Bolesławiecki, Dolnośląskie

1-4 z 4 wyników

K&S Polska Sp. z o.o.  -  Bolesławiec, Dolnośląskie 2300 zł
Zakres obowiązków Szycie odzieży lekkiej, pierwsza umowa w ramach umowy zlecenie. Praca w systemie 1 zmianowym w godzinach 06.00-14.00. Inne wymagania Wymagane doświadczenie w zawodzie, chęci do pracy.
2 godziny temu
BADER Polska Spółka z o.o.  -  Bolesławiec, Dolnośląskie 2000 - 2500 zł
Zakres obowiązków Szycie tapicerki skórzanej Inne wymagania Wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe jako szwaczka, krawcowa 1 rok. Umiejętność szycia na maszynie, zdolności manualne, bardzo dobry wzrok.
13 dni temu
Uniapol  -  Bolesławiec, Dolnośląskie
Opis stanowiska: ~szycie na maszynie pokrowców skórzanych – tapicerki do samochodów, ~zszywanie elementów skórzanych oraz tekstylnych według projektu, ~wykrawanie. Zapewniamy: ~stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (maksymalny okres 18 miesięcy...
2 miesięcy temu
invenio QD  -  Nowogrodziec, Dolnośląskie
invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów, pracowników produkcyjnych oraz szkoleniami...
12 dni temu