ZAKRES OBOWIĄZKÓW: tapicerowanie mebli demontaż i montaż mebli klejenie elementów przygotowanie i krojenie tkaniny mocowanie tektury i pasów tapicerskich oklejanie pianką tapicerską mocowanie materiału tapicerskiego za pomocą prasy lub ręczne, WYMAGANIA...
Zasugerowane
Ciekawy zawód

Paged Meble Sp. z o.o.

Jasienica, Śląskie
2 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: tabicerowanie mebli WYMAGANIA: wykształcenie bez znaczenia doświadczenie mile widziane ( istnieje możliwość przyuczenia oraz pełnego przeszkolenia ) wymagene chęci do pracy OFERUJEMY: umowę na okres próbny po okresie próbnym - ...
Zasugerowane
Umowa

Befame sp. z o.o.

Bielsko-Biała
12 dni temu
Poszukuję tapicerów z autem dostawczym lub busem chętnych do współpracy z Austryjacką firmą tapicerską! Współpraca będzie polegać na odbiorze przez Państwa mebli do wykonania lub renowacji (z okolic Wiednia) przywiezienia ich do Państwa na warsztat, wykonie prac z meblami...
Zasugerowane
Gotówka

Mebleretro

miesiąc temu