Opis zadań: Diagnozowanie usterek mechanicznych, elektrycznych, automatyki i sterowania PLC. Planowanie i przeprowadzanie prac konserwacyjnych. Reagowanie na awarie i nieprawidłowości w pracy maszyn, zwłaszcza w obszarze automatyki i mechaniki. Wymagania konieczne...
Zasugerowane

Osoba prywatna

Leżajsk, Podkarpackie
2 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Diagnozowanie usterek mechanicznych, elektrycznych, automatyki i sterowania PLC. Planowanie i przeprowadzanie prac konserwacyjnych. Reagowanie na awarie i nieprawidłowości w pracy maszyn, zwłaszcza w obszarze automatyki i mechaniki. Wykształcenie...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Łańcucie

9 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Sprzedaż części zamiennych do samochodów i akcesoriów samochodowych. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Praca na pełen etat

DBS TRUCKS DARIUSZ SZYDŁO

Sarzyna, gm. Nowa Sarzyna, Podkarpackie
17 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0297 Obowiązki: Sprzedaż części zamiennych do samochodów i akcesoriów samochodowych. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ obsługa komputera Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Wymagania pożądane: Języki...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

25 dni temu