4300 zł

Zakres obowiązków: Sprzedaż leków. Wykonywanie leków recepturowych. Nadzór nad magazynem. /Oferta pracy z GCP KONIECPOL/ Wykształcenie: średnie zawodowe Technik farmaceutyczny* Zawód: Technik farmaceutyczny*
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Częstochowie

Lelów, gm. Lelów, Śląskie
2 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Technik prac biurowych Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Praca przy monitorze powyżej 4h. Zaangażowanie, komunikatywność, organizacja pracy, własnej.

Olbrachcice, gm. Dąbrowa Zielona, Śląskie
7 dni temu
 ...procesu produkcyjnego nadzór nad stanami magazynowymi tankowanie cystern Wymagania: Wykształcenie kierunkowe (mile widziane Technik technologii żywności i pokrewne) Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych...
Zasugerowane
Umowa
Bez pośredników
Praca w dni powszednie

EWL SA

Lipie, gm. Dąbrowa Zielona, Śląskie
29 dni temu