ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: prawo jazdy kat B,Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office) Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie...
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Przasnysz, Mazowieckie
11 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: - sporządzanie i prowadzene korespondencji - obsługa urządzeń biurowych - obsługa klienta - sporzadzanie wykazu akt i porządkowanie - zaopatrzenie biura - sporządzanie raportów Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Przasnyszu

22 godziny temu
 ...pracy samochód i inne narzędzia pracy prywatna opieka medyczna szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy Agrolok Sp. z o.o. Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, którą wyróżnia w 100% polski kapitał. Aktualnie zatrudniamy...
Praca na pełen etat
Umowa

Agrolok Sp. z o.o.

Czernice Borowe, gm. Czernice Borowe, Mazowieckie
3 dni temu