Średnia wypłata: zł7500 /miesięcznie

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: rzetelność,znajomość rysunku technicznego,umiejętność toczenia wszelkiego rodzaju gwintów,dyspozycyjność,umiejętność obsługi tokarki,sumienność Przeznaczone...
Zasugerowane
Umowa o pracę

PRZEMYSŁOWY INSTYTUT MASZYN BUDOWLANYCH SP. Z O.O.

Kobyłka, Mazowieckie
miesiąc temu

6500 - 8000 zł

Zakres obowiązków: - obsługa tokarki, ustawianie urządzeń i nadzorowanie ich pracy - zapoznawanie się z dokumentacją i rysunkami technicznymi przedmiotów do obrobienia - toczenie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, toczenie wszelkiego rodzaju gwintów Wykształcenie...

Opis stanowiska: • obsługa tokarki CNC OKUMA; • wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej • dobieranie odpowiednich parametrów oraz narzędzi do obróbki różnych materiałów i wprowadzanie korekt • kontrola jakości wykonywanych produktów Wymagania:...
Zasugerowane
Umowa

Level Work

Ząbki, Mazowieckie
2 dni temu