Omida Logistics to Polski Lider transportu drogowego w kraju i Europie od 2010 roku. Należymy do Grupy OMIDA, składającej się z kilku ściśle współpracujących ze sobą spółek, dzięki czemu klientom zapewniamy kompletną obsługę w zakresie spedycji oraz każdej gałęzi...
Zasugerowane
Praca stała
Praca za granicą
Umowa

Omida SA

Jarocin, Wielkopolskie
20 dni temu

4464 zł

Zakres obowiązków: przewóz pasażrów w gminnych przewozach pasażerskich Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym, uprawnienia na przewóz osób Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|125
Praca na pełen etat

TRANS PEGAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

20 godzin temu
 ...obsługi codziennej pojazdu, czyli: #sprawdzenie przed przystąpieniem do pracy zgodności wskazań licznika kilometrów/motogodzin z kartą drogową, #sprawdzenia przed przystąpieniem do pracy poziomu paliwa, oleju oraz poziomu płynu chłodzącego, #sprawdzenie stanu technicznego...
Zasugerowane
Praca stała
Podróż służbowa
Umowa

Wielkopolskie Centrum Recyklingu

2 miesięcy temu