ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką...
Zasugerowane
Umowa o pracę

WARSZTAT FRYZJERSKI AMAZONKA Wiesława Włodyka

Rybnik
28 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Praca na pełny lub na niepełny wymiar czasu prac. Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą, wysokość uzależniona jest od kwalifikacji i umiejętności kandydata. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat
Praca na wysokości

WARSZTAT FRYZJERSKI "AMAZONKA" Wiesława Włodyka

Rybnik
28 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: Strzyżenie, koloryzacja, modelowanie włosów. Wymagane wykształcenie zawodowe fryzjer. Wymagany staż pracy.
Zasugerowane
Praca na pół etatu

MONOHAIR SALON FRYZJERSKI IDZIAK ALEKSANDRA

Kornowac, gm. Kornowac, Śląskie
5 dni temu