Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Urząd Drezdenko, Lubuskie

3 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę

Policjant służby prewencji

3900 zł

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STRZELCACH KRAJ.*

Zakres obowiązków: Wynikający z zadań Policji Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Polskie obywatelstwo nieposzlakowana opinia, niekaralność
Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
miesiąc temu

POLICJANT SŁUŻBY PREWENCJI

Numer oferty: StPr/20/0415 Obowiązki: Wynikający z zadań Policji Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące, brak Pozostałe wymagania: ~ Polskie obywatelstwo nieposzlakowana opinia, niekaralność Miejsce pracy...
21 dni temu

inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Strzelcach Krajeńskich

 ...została odrzucona (bez indywidualnego powiadomienia o tym fakcie). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem (***) ***-****. Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę,...
14 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.