5100 zł

Zakres obowiązków: Rozpoznanie potrzeb środowiska w rejonach opiekuńczych i organizowanie pomocy, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, prowadzenie szeroko pojętej pracy socjalnej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Poziom wykształcenia...
Praca na pełen etat

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie
14 dni temu
Z POWODU OKRESU ŚWIĄTECZNEGO INFORMUJEMY, ŻE KONTAKT TELEFONICZNY MOŻE BYĆ UTRUDNIONY DO 08.01.2024 r.WESOŁYCH ŚWIĄT BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.Naszym celem jest, by...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zdalna
Ciekawy zawód
Podróż służbowa
Elastyczny czas pracy

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Myślibórz, Zachodniopomorskie
11 godzin temu
Dla naszego klienta, firmy z branży produkcji elementów stalowych, która dostarcza swoje złożone produkty głównie klientom w Niemczech i Skandynawii, w związku z rozwojem Koszalińskiego oddziału, poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowej/go. Pracując na tym...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

LSJ HR Group

Koszalin
15 dni temu