...Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne Twój zakres obowiązków transport chemii w cysternach i kontenerach chemicznych na terenie Unii Europejskiej działanie w interesie firmy i dbanie o jej dobre imię zaangażowanie oraz dbałość...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
System 3/1
Praca w dni powszednie

ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Starachowice, Świętokrzyskie
26 dni temu

6500 zł

Zakres obowiązków: transport różnych towarów po kraju i Szwecji, załadunek samochodu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat

Eugeniusz Truchlewski Usługi Transportowe

20 dni temu

8000 - 12000 zł

Wymagania: Zatrudnie kierowcę C+E województwo świętokrzyskiego w transporcie międzynarodowym. Praca na zestawie firanka, jazda głównie Niemcy - Włochy, Niemcy-Austria, Niemcy-Niemcy Zarobki i system do ustalenia. (od 75 do 85 Euro za dzień) Oferuje pomoc przy...
Zasugerowane

Firma transportowa

7 dni temu