Praca Wakacje Limanowa, Małopolskie

1-3 z 3 wyników

McDonalds  -  Brzesko, Małopolskie
Opis Stanowiska: Osoba na stanowisku Pracownik Restauracji będzie odpowiedzialna m.in. za zapewnienie obsługi Gości zgodnie z wewnętrznymi standardami, dostarczenie najwyższej, jakości produktu oraz dbanie o czystość stanowisk pracy. Wymagania/kwalifikacje: - książeczka...
6 dni temu
Gdów, Małopolskie
Poszukujemy pracowników na magazyn na okres wakacji. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się. Telefon 122 0 Hurtownia spożywcza "AGA" UL.OBRYTKA 823 32-420 GDÓW
10 dni temu
Bochnia, Małopolskie
 ..., obsługa klienta (rodzica) oraz obsługa bufetu i sprzątanie miejsca pracy. Umowa początkowo na pół etatu lub godziny zlecone, po wakacjach możliwa umowa o pracę na pełny etat, praca od pn-sb, czasem niedziele. Profil działalności Klubu dla dzieci Orinoko w Bochni można...
11 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.