Praca Wakacje gm. Zabierzów, Małopolskie

1-3 z 3 wyników

Toolip HR Sp. z o.o.  -  Balice, gm. Zabierzów, Małopolskie
 ...ponieważ sam ustalasz godziny swojej pracy! Szukasz pracy tylko na okres wakacyjny? Dla nas to nie problem. Damy szansę zarobić Ci na wakacje, których potrzebujesz. Wymagania: - elastyczny grafik, sam decydujesz ile i kiedy pracujesz - szkolenia, za udział w...
5 dni temu
Toolip HR Sp. z o.o.  -  Rząska, gm. Zabierzów, Małopolskie
Obowiązki: - przedłużanie umów na usługi jednej z największych marek w Polsce, - informowanie klientów zainteresowanych ofertą o jej szczegółach, - doradzanie i dopasowanie oferty do potrzeb klienta. Wymagania: Oferujemy: -stawkę 13 zł brutto+prowizje...
5 dni temu
Balice, gm. Zabierzów, Małopolskie
Jak w tytule, zatrudnię pracownika na myjnię ręczną w Balicach. Wymagane prawo jazdy oraz dyspozycyjność w KAŻDY weekend. Wynagrodzenie 12zl/h na rękę. Sobota 8 godzin, niedziela 6. Dodatkowo, potrzebna osoba na wakacje - lipiec i sierpień. Zdecydowanie na dłużej!
3 dni temu